Віднедавна у Приморському суді слухається справа, яка мала б викликати неабияку зацікавленість  з боку громадських спостерігачів.

Адже не кожного дня в наших судах розглядаються обвинувачення у діях, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади.
Обвинуваченим по цій справі є Кваснюк Єгор Григорович.

Оскільки Єгор Кваснюк знаходиться у розшуку, то можна припустити, що буде відбуватися заочний розгляд.

Втім, далі припушень просунутися не дуже й вдається.
Представники Центру правового моніторингу Гідність намагаються потрапити на судове слухання по цій справі, починаючи з 22 березня.
Тоді суддя опинився на лікарняному і засідання було перенесене.
Сайт Приморського суду повідомив про призначення засідання на 27-е квітня. І воно, за словами секретаря, навіть відбулося. Тільки потрапити на нього знову не вийшло. Адже зал засідань, яким зазвичай користується суддя Коваленко, був зайнятий суддею Івановим, і  ані секретар судді Коваленко, ані працівник інформаційної служби не змогли нам сказати, в якому залі шукати потрібне нам слухання.

Розміщувати розклад засіданнь безпосередньо на дверях залу в Приморському суді не прийнято.
Інформаційна дошка в таких випадках теж не допомагає – її наповнюють помічники суддів відповідно до власних уявлень про відповідальність.
Розклад судді Коваленко на цій дошці був давно не актуальним.

В той же день ми відправили інформаційний запит на ім’я голови суду, але станом на початок робочого дня 15 травня відповіді ще не отримали.

Тим часом інформаційна система сайту Приморського суду повідомила про призначення наступного засідання на суботу, 6-те травня.

Але й 6-го травня засідання знову не відбулося – субота виявилася вихідним днем і суд був зачинений.

Втім, інформацію про засідання, яке не могло відбутися, можна й зараз побачити на сайті Приморського суду:

Коли нарешті можна буде вживу побачити учасників цього процесу наразі не відомо.