На сьогоднішньому засіданні по справі ОПГ “ломбард МІАР” нарешті прокурор Світлана Войнаровська одержала значну перемогу: суд задовольнив ії клопотання про зміну запобіжного заходу ватажкові банди Івану Микулічу – з підписки про невиїзд на заставу. Прокурор просила 2,6 млн грн., суд сумму зменшив суму застави до 76,5 тис.

Обвинувачений Микулич кілька разів з неповажної причини пропустив судові засідання.   Також він повідомив суду, що проживає за адресою вул. Преображенська, 88, проте поліцейські, які повинні були примусово доставити Микулича в суд, за місцем реєстрації його не знайшли. Згідно з рапортом поліцейських, за цією адресою розташована більярдна, магазин і кафе.

Мабуть, для  Микуліча це рішення колегії суддів Старіков – Передерко – Гарський було несподіванкою. Тому що саме завдяки протизаконним рішенням суддів з Приморського, Малиновського, Київського, Суворівського судів Одеси за позовами членів ОПГ десятки жителів міста позбулися нерухомості впродовж 2000 – 2007 років. Ця колегія також закривала очі на постійную неявку в суд обвинувачених – з листопада 2014 р. по цей день не відбулось жодного засідання по суті справи. Всі спроби сторони обвинувачення змусити суд навести порядок були марними.

На перших трьох лавах в залі судових засідань – члени ОЗУ “ломбард Міар”. У центрі – Іван Микулич. Фото – Олександр Шелковєнков
Колегія суддів. Фото – Олександр Шелковєнков

Але сьогодні на засіданні були присутні багато представників громадських організацій Одеси, які моніторили хід судового засдання, не втручаясь в нього. Судді не очікували такої уваги громадськості і несподівано для самих себе встали на сторону закону.
Наступне засідання – 10 квітня.

Тетяна Герасимова.