В Висшому антикорупційному суді вже незабаром почнуть новий розгляд справи Труханова та інших фігурантів справи (розкрадання 92 млн грн на придбанні будівлі заводу “Краян”). Дату підготовчого засідання призначили на 31 березня. Початок о 14:30.

Справу розглядатимуть судді Олег Ткаченко (головуючий), Віталій Дубас та Олег Коліуш. До речі, це саме ті судді, що ухвалили вирок одеському судді-хабарнику Меденцеву – 9 років судді за гратами з конфіскацією майна.

Нагадаємо, 09.07.2019 Малиновський суд виправдав обвинувачених, але 11.02.2021 Апеляційна палата ВАКС вирок скасувала і відправила справу на новий розгляд. Обвинуваченими у справі проходять одеський міський голова Геннадій Труханов, його заступник Павло Вугельман, голова постійної комісії Одеської міськради з комунальної власності Василь Шкрябай, директор муніципального департаменту комунальної власності Олексій Спектор, його заступник Володимир Радіонов, директор ТОВ «Девелопмент еліт» (продавець адмінбудівлі) Петро Загодиренко , директор ТОВ «Valton Group» Ігор Кравченко і директор підприємства «Брокбізнесконсалт» Галина Богданова (оцінювач). Як встановило слідство пізніше, в організації схеми по відмиванню грошей міського бюджету через придбання адмінбудівлі заводу приймали участь також екс-нардеп Олександр Дубовий, екс-депутат Кіллійского райради Анатолій Коломієць, депутат облради і родич Дубового Олег Бабенко і екс-помічниця Труханова Олена Попова. Досудове розслідування стосовно них завершено в квітні 2020.

Інфографіка Центру протидії корупції

Трансляцію засідань можна подивитись на офиційному ютуб-каналі ВАКС.