Відбулося чергове судове засідання у справі вбивства відомого одеського боксера Сергія Лащенко, в рамках якого обвинуваченому Бабека Гасанову продовжили запобіжний захід у вигляді перебування під вартою на 60 діб.
Разом з тим, розгляд справи по суті затягується до сих пір в процесі відсутній перекладач азербайджанською мовою, якого запросив Гасанов, а без перекладача розгляд справи неможливий.

Примітно, що на етапі досудового розслідування і перших судових засідань Гасанов перекладача не потребував. На думку адвоката потерпілої сторони Євгена Кулагіна, таким чином обвинувачений у тяжкому злочині просто намагається затягнути процес:
«Вже протягом довгого періоду часу ми намагаємося знайти перекладача, прокурор намагається, суд намагається всіма можливими методами, проте ті перекладачі, які з’являлися на судові засідання, відмовляються. Моя думка – їм або загрожують, або просто на прохання Гасанова вони відмовляються, тому що для нього це невигідно, з причини того, що на нього поширюється закон про відбування терміну в СІЗО день за два».

Нагадаємо, Сергія Лащенко було вбито в одеській міській лікарні №18 в квітні 2015 року. Обвинувачений в цьому особливо тяжкому злочині Бабек Гасанов відразу ж зник за межами України. Через півроку його заарештували в Російській Федерації та екстрадували до Одеси в лютому 2017 року. В травні 2017 року розпочався судовий процес у даній справі. З того часу суд затягується.
Гасанову загрожує довічне ув’язнення.

Лена Чернишова.