Справа 522/2865/17 (Справа Глуханчука)

Справа  522/2865/17, слухається у Приморському суді Одеси, притягується до відповідальності  – Глуханчук О.В. (адмін, ст. 130)
Суддя – Дерус А.В.(самовідвід)  Попревич В.М.

Справа була відправлена до Вищого спеціалізованого суду для визначення підсудності і знову повернулася до Приморського суду.
Судові засідання:
15.05.17 – перший розгляд стправи по суті. Оголошено перерву в зв’язку з завершенням робочого дня.
19.05.17 – Оголошено перерву в зв’язку з участю судді у іншому засіданні.
26.05.17 – Завершено дослідження доказів. Оголошено перерву для виклику в судове засідання особи, що притягується до відповідальності, оскільки у доказах зафіксовано, що він хоча давати пояснення у суді.
29.05.17 – справа закрита.

19.07.17 Вища рада правосуддя  рекомендувала відсторонення Глуханчука від посади, суддю Попревича ВРЮ рекомендовано  до притягнення до адмін.відповідальності за закриття справи Глуханчука.
Глуханчука доведеться знову перескладати іспит на суддю. Джерело.

10 травня 2017 року за колективним зверненням голови громадської організації «Волонтерський рух «Спільна Мета» Савченка В.І. та народних депутатів України відкрито дисциплінарну справу стосовно судді Глуханчука О.В.  Глуханчука О.В. за кермування автомобілем в нетверезому стані та інші порушення притягнуто до дисциплінарної відповідальності.
Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя також дійшла висновку про наявність у діях судді Приморського районного суду міста Одеси Попревича В.М., який розглядав справу про адміністративне правопорушення стосовно Глуханчука О.В. та закрив провадження за відсутністю події адміністративного правопорушення, ознак дисциплінарних проступків, та відкрила стосовно нього дисциплінарну справу.

Всі наші публікації по справі