Фото – zov.od.ua

Інформація, яка надходить з різних джерел, переконує, що інцидент з затриманням співробітниками патрульної поліціїї судді і члена виконкому Одеської міськради хочуть замяти. Керівництво Головного управління патрульної поліції заборонило керівництву управління патрульної поліції оприлюднювати інформацію з приводу інциденту, навіть номер патрульного екіпажу, який оформляв нетверезих чиновників, – службова інформація. Те, що номер екіпажу взагалі знаходиться на борту патрульного автомобіля, – то, мабуть, маячня. До того ж невідома доля повного відеозапису подій і протоколів. Повний відеозапис, де видно, що поліцейські зупиняють автомобіль і за кермом сидить Глуханчук, точно є, а може вже був.

У зв’язку з цим Центр правового моніторингу відправив два інформаційні запити – на ім’я заступника начальника ГУНП в Одеській області – керівника патрульної поліції Махотіна С.П. і начальника управління патрульної поліції в м. Одеса Білецького М.М. з вимогою повідомити:

1. Номер екіпажу поліції, який 11 лютого 2017 р. затримав автомобіль, за кермом якого знаходився голова Одеського окружного адміністративного суду О.В.Глуханчук в стані алкогольного сп’яніння.

2. Просимо надати повне відео цього інциденту.

3. Яке рішення прийнято за матеріалами адміністративного порушення, вчиненого громадянами О.В.Глуханчуком і Н.В.Шурдой.

4. Яку кількість алкоголю в крові було знайдено після огляду гр. О.В.Глуханчука і Н.В.Шурди.

5. Чи проводиться службове розслідування щодо патрульних, які затримали гр. О.В. Глуханчука і Н.В.Шурду.

Автор – Владислав Сердюк.